Akıllı Yaşam

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 42 (2. Sayfa)
Yeni nesil teknolojileriyle hayatımızı kolaylaştıran Akıllı Ev & Yaşam ürünleri, konforu ve eğlenceyi ayağınıza getiriyor. Ev güvenlik sistemleri ve uzaktan kontrol cihazları, özellikle çocuklu aileler için büyük kolaylık sağlarken kişisel akıllı cihazlar da hayatınızı daha pratik bir hâle getiriyor. Akıllı saatler, çalışanlar için tek noktadan hem zamanı kontrol etme hem de iş yönetimini sağlamaya imkan tanıyor. Zaman ayarlı uzaktan kontrol sistemleri, çevreci bir yaşam sürmek isteyenler için öne çıkıyor.

Akıllı Ev & Yaşam Ürünleri

Çalışanlar için büyük kolaylık sağlayan akıllı saatler, İOS ve Android uyumlu işletim sistemleriyle telefonunuzla birlikte çalışıyor. Rehber, çalar saat, bluetooth kamera, telefonla görüşme, müzik çalar, mesaj ve mail okuma gibi ek uygulamaları sayesinde hayattan keyif almanızı kolaylaştırıyor. Mail kontrol özelliği sayesinde telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan uzak olsanız dahi kontrolü hep elinizde tutmanızı sağlıyor. Bireysel eğlence için üretilen kumandalı sanal gerçeklik gözlükleri, istediğiniz her yerde IMAX 3D filmleri sinema kalitesiyle izlemenize imkan tanıyor. Film izlemenin yanı sıra 120 derece geniş görüntü açısı sayesinde yeni bir oyun oynama deneyimi sunuyor.

Evcil ve diğer hayvan sahipleri için üretilen takip cihazları, GPS izleme özelliği sayesinde anlık kontrol sağlıyor. Güvenli alan işaretlemeleri ile hayvanınız güvenli alan dışına çıktığında uyarı sistemi oluşturuyor. Uzun yolculuklar veya gün içerisinde oluşabilecek şarj sorunlarını ortadan kaldıran taşınabilir şarj cihazları, kendinizi günün her anında rahat hissetmenizi sağlıyor. Hayatın tadını çıkarmak için üretilen akıllı yaşam ürünleri ile gün içerisinde sınırsız bir özgürlüğe ulaşılabiliniyor. Hızlı kontrol özellikleri ile zamandan da tasarruf etmenizi ve günün yorgunluğunu akıllı eğlence sistemleriyle atmanızı kolaylaştırıyor.

Özellikle çocuklu aileler için büyük bir kolaylık sağlayan Akıllı Ev ürünleri, siz evde olmasanız dahi kamera ve güvenlik sistemleri ile kontrolü size bırakıyor. Klima ve perde kontrolleri, uyarı sistemleri, zaman ayarlı çalışan çamaşır makineleri, ısıtma veya aydınlatma sistemleri sayesinde gün içerisinde ev işlerini kontrol altına almanızı sağlıyor. WiFi üzerinden kesintisiz ve hızlı görüntü aktarımı sağlayan güvenlik kameraları, çocuğunuzu gün içerisinde güvenle evde bırakmanıza yardımcı oluyor. İster telefondan ister bilgisayarınızdan anlık kontrol edebileceğiniz gibi gece görüşü sayesinde hava karardığında bile kaliteli bir görüntü sağlıyor. İş yerleri için de büyük kolaylık sağlayan bu sistemler, alarm özellikleri ile sizi her zaman tetikte tutuyor.

Eve ulaştığınızda daha konforlu bir alan yaratmak için üretilen uzaktan klima kontrol sistemleri, hava sıcaklığını ve nemini her zaman dengede tutmanızı kolaylaştırıyor. Uyarı sistemleri ile oda sıcaklığı çok yüksek veya çok düşük olduğunda sizi bilgilendiriyor. Çocuğunuz evde tek başına kaldığında telefonunuzdan bir tıkla hava sıcaklığını kontrol ederek ona güvenli ve rahat bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Yüksek renk sayıları ile doğal dinamik efektler elde etmenizi sağlayan taşınabilir aydınlatma ürünleri, akıllı cihazlar ile birlikte çalışarak siz evde olmasanız dahi evinizi aydınlatarak evde birinin olduğunu hissettiriyor. Hırsızlık gibi olumsuz durumların önüne geçmeyi amaçlayan bu cihazlar, iş yerleri için de birer alternatif olarak geliyor. Akıllı telefon uygulamaları ile sorunları önceden tespit etmenizi sağlayan çamaşır makineleri, zaman ayarlı sistemleri sayesinde gün içerisinde dilediğiniz anda çalışmaya başlıyor. Böylece siz daha eve ulaşmadan çamaşırlarınız yıkanıyor. Her bütçeden her kesime hitap eden Akıllı Ev & Yaşam ürünleri, size hayatınızı kolaylaştırmak için gereken her şeyi bir telefon uzaklığında sağlıyor. Hızlı ve pratik kullanımları zamandan tasarruf etmenizi sağlarken uzun vadede yeşil sürdürülebilirliği de size sunuyor.