• Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar
  • Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar
Stok Durumu: Stokta var
%4

Asus - N3350

Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar

5.898,81 TL
5.662,81 TL
%4


Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar

Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" taşınabilir bilgisayar, ilk kez bilgisayar sahibi olacak kullanıcılar ve özellikle öğrenciler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Asus’un VivoBook ürün ailesi içerisinde bulunan model, beraberinde Windows 10 Home işletim sistemini getirdiği için kullanıcılarını ekstra işletim sistemi maliyetinden kurtarıyor. Pek çok açıdan tatmin edici performans gösteren ve tasarımıyla Asus’un zarafet anlayışını yansıtan ürün, yeni nesil bağlantı arabirimleriyle günceli yakalamayı başarıyor.

14 inç Genişliğinde Ekranda Çalışma Keyfi

· Yansımasız yapıda geliştirilen 14 inçlik HD ekranıyla çalışmalarınızı gerçekleştirebilir, multimedya içeriklerinizi keyifle takip edebilirsiniz.

· Windows 10 işletim sistemi aracılığıyla görsel ve yazılı dijital içerikler üretebilir, işletim sistemlerinin geniş dünyasını keşfe çıkabilirsiniz.

· Web kamerası ve mikrofonu aracılığıyla internet üzerinden görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilir, sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

· Yeterli performans gösteren donanım bileşenleri aracılığıyla internet gezintisi, video izleme ve benzeri işlemlerinizi yapabilir, yüksek grafik detayı içermeyen oyunları akıcı oynayabilirsiniz.

· Yüksek kapasiteli depolama alanı sayesinde büyük boyutlu dijital verilerinizi bilgisayarınızda saklayabilir, dilerseniz ilgili içerikleri farklı elektronik ortamlara aktarabilirsiniz.

İnternet ve Bilgisayar Teknolojileriyle Tanışmak İçin İdeal Çözüm

Ekran Genişliği: 14 inç

İşlemcisi: Intel Celeron N3350

Grafik Yongası: Intel HD Graphics 500

RAM Kapasitesi:  4 GB

Depolama Alanı Kapasitesi: 500 GB

Ağırlığı: 1.65 kg

Öğrencilerin internet üzerinden ödev araştırmalarında ve kapsamlı araştırmalarında yer verebilecekleri niteliklere sahip olan Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" taşınabilir bilgisayar, taşınabilirlik açısından da dikkat çekiyor. Ekran genişliğiyle taşınabilirlik sınırlarının altına inen model, toplam ağırlığıyla da gün boyunca çantada taşınabilecek değerlere erişiyor. Bilgisayar kullanımını açık alanda devam ettirmek isteyenlerin beklentilerini; yansımasız yüzeyli ekran, yüksek kapasiteli batarya ve kablosuz bağlanabilirlik seçenekleriyle karşılayan ürün, çok yönlü kullanıma uygun hale geliyor. Üzerinde bulunan çok sayıda USB portu aracılığıyla taşınabilir disk, USB bellek ve benzeri depolama birimlerinin yüksek hızda kullanılabilmesini sağlayan taşınabilir bilgisayar, SD kart okuyucu ve HDMI çıkışıyla alternatif şekillerde de değerlendirilebiliyor. Metin hazırlama süreçlerinin kesintisiz olabilmesi için konforlu tuş dizilimine sahip Türkçe Q klavye ile gelen notebook, hassas formdaki dokunmatik kontrol paneliyle beğeni topluyor. Asus SonicMaster destekli hoparlörler ise dijital içeriklere ait seslerin en iyi şekilde işitilebilmesine olanak veriyor.

Intel’in düşük güç tüketimi ve yeterli düzeydeki performansıyla teknoloji dünyası tarafından tanınan mobil işlemcisi Intel Celeron N3350 ile güçlendirilen laptop, çalışma hızını 2.40 GHz frekansına yükseltebilen işlemcisiyle değer kazanıyor. Grafik ağırlıklı uygulamaları, Intel HD Graphics 500 grafik yongasıyla çalıştıran işlemci, Video HD Technology ve Quick Sync Video özellikleri ile multimedya dosyalarının sorunsuz takibini mümkün kılıyor. 4 GB kapasiteli belleği ve 500 GB kapasiteli mekanik diskiyle yeterlilik gösteren ürün, dijital verilerin depolanması ve kullanılması noktasında, teknoloji meraklılarına serbesti kazandırıyor.

Şık Kutu Tasarımı ve Sade Kutu İçeriği

Kullanıcılarını en az bilgisayarın kendisi kadar şık bir kutuyla karşılayan ürün, oldukça sade bir kutu içeriğiyle geliyor. Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" taşınabilir bilgisayar kutusundan, bilgisayarın kendisi ve şarj cihazı çıkıyor.

Bilgisayar Söz Konusu Olduğunda Öne Çıkan Marka: Asus

1989 yılında kurulan Tayvan merkezli AsusTek Computer, bilgisayar ve bilgisayar donanım bileşeni alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alıyor. Notebook, akıllı cep telefonu, dahili bilgisayar donanımı, network cihazları ve daha pek çok ürüne imza atan Asus, oluşturduğu alt markalarla da adından söz ettiriyor.

Kısıtlı Bütçeli Kullanıcılar İçin En İyi Seçeneklerden

Yeni bir bilgisayar almak isteyen ve bu doğrultuda yüksek meblağlar ödemekten kaçınan teknoloji tutkunlarının edinebilecekleri taşınabilir bilgisayar, erişilebilir fiyat aralıklarında bulunmasıyla öğrencilere de hitap ediyor. Estetik görünümü, kapsamlı özellikleri, yazılım desteği ve Asus kalitesiyle kısıtlı bütçeli kullanıcılar için en iyi seçeneklerden birine dönüşen model, yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Ürün Özellikleri
Bluetooth Özelliği Var
Dokunmatik Ekran Yok
Kart Okuyucu Var
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 3 kişi inceliyor.