Foto & Kamera

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 61 (2. Sayfa)

Orjinal Kampanyalı ve Ucuz Fotoğraf Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Set, kompak, ultra kompak, DSLR ve DSLR like gibi çeşitleri bulunan dijital fotoğraf makineleri ve kameralar, hobi amaçlı ve profesyonel kullanımlar için tercih ediliyor. İşlevsel özelliklere ve yenilikçi teknolojilere sahip olan cihazlar, fotoğraf tutkunlarının ilgisini cezbetmeyi başarıyor. Yüksek MP, gelişmiş menü ayarlamaları ve hassas vizörler ile öne çıkan fotoğraf makineleri ve kameralar, çok yönlü kullanım olanakları ile göz dolduruyor. Daha hızlı otomatik netleme, daha fonksiyonel özellikler ve daha yüksek kalitede sonuçlara imza atan DSLR fotoğraf makineleri, en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Full HD ve 4K kalitede videolar da kayıt edebilen foto kameralar, kamera ve fotoğrafçılık için ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunuyor. Çok noktalı odaklama yapabilen mercekler, flu bir arka plan oluştururken, istediğiniz alanı netleştirebiliyor. Geniş açılı lensler ve balık gözü mercekleri de dahil olmak üzere sanatsal portföyünüzü geliştirmenize yardımcı olacak harika ürünler bulunuyor.


SLR fotoğraf makineleri, fotoğraf oluştururken ışığı vizöre doğru yönlendiren kamera lensinin arkasında bir ayna kullanıyor. Mercekten sensöre giden ışığın ekranda gördüğü fotoğraf imajı, ayna vasıtası ile hızla işlemciye aktarılıyor. Bu sayede, daha kısa sürelerde daha keskin kareler yakalanabiliyor. Hem hobi amaçlı olarak hem de profesyonel platformlarda kullanabileceğiniz fotoğraf makinesi modelleri yer alıyor. Değiştirilebilir lensler sayesinde kullanıcılara daha geniş perspektif ile fotoğraf çekebilme özgürlüğü kazandıran DSLR fotoğraf makineleri, profesyonel, hobi ve geleneksel fotoğrafçılık işlemleri için kullanılabiliyor. Farklı açılı lensler ile oldukça kaliteli portre ve düğün fotoğrafları çekebilmek mümkün oluyor. Geniş açılı lensler, uzak mesafelerden birçok farklı objeyi tek bir alan içine sığdırılabiliyor. Gelişmiş pozlama yeteneği ve ince ayar seçenekleri sayesine, katalog çekimlerinde de DSLR makineler tercih ediliyor.


Fotoğraf makinesi seçimi yaparken seçmiş olduğunuz cihazın yetenekleri ile kullanıcı beklentileri arasında önemli bir bağ bulunuyor. Fotoğrafçılığa yeni başlayan kullanıcılar için güncel teknoloji ve özelliklere sahip giriş seviyesi zarif bir DSLR fotoğraf makinesi ile 18-55 mm'lik bir zoom lensi yeterli iken, profesyonel bir fotoğrafçı için; daha donanımlı bir DSLR fotoğraf makinesi ve teknik becerileri daha yüksek bir lens kullanımı gerekli olabiliyor. Aynı şekilde fotoğraf makineleri ve dijital kameraları daha işlevsel hale getiren aksesuar ve ekipmanların tercih edilmesi de büyük önem arz ediyor. 32/64/128 ve 256 GB gibi geniş depolama alanı vadeden Micro SD, SDHC ve SDXC hafıca kartları, daha fazla fotoğraf ve video kaydedebilmenize olanak tanıyor. Fotoğraf makinelerini ve kameraları koruyan özel çantalar ise, cihaz ve ekipmanları yanınızda güvenli bir şekilde taşıyabilmenize yardımcı oluyor.


“Hardware” (katı ve dayanıklı) malzemeler ile çevrelenen taşıma çantaları, darbeleri sönümleyerek cihazınızın zarar görmesinin önüne geçiyor. Çantaların iç bölümünde kullanılan izole ve yumuşak iç doku ise, makinenin dış yüzeylerinin deforme olmamasını ve nemden etkilenmemesini sağlıyor. Üç ayak olarak da bilinen tripodlar, özellikle tematik fotoğrafçılık ve doğa fotoğrafçılığı gibi alanlarda kullanıcılara büyük kolaylıklar getiriyor. Cihaz ile entegre olarak kullanılabilen uzaktan kumandalar, titreme ve fotoğrafın kadraj dışına çıkması gibi sorunların önüne geçiyor. Dijital kameralar ve DSLR fotoğraf makineleri için kullanabileceğiniz özel filtreler, hem kamera üzerindeki lensin darbelere ve çizilmelere karşı korunmasını sağlıyor hem de renklerin daha doygun ve homojen bir şekilde kaydedilebilmesine olanak tanıyor. Ayrıca UV özellikli filtreler, güneş ışınlarının cihaz üzerinde meydana getirebileceği olumsuz sonuçların da önüne geçilmesini sağlıyor. Opsiyonel olarak sunulan takma flaş üniteleri ise, ışığın yetersiz olduğu ortamlarda daha kaliteli fotoğraflar çekebilmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca kategori içerisinde dijital fotoğraf çerçeveleri de bulma şansı elde ediyorsunuz.