Kadın

Gösterilen: 1 ile 27 arası, Toplam: 27 (1. Sayfa)

Bir kadının kendini ifade yöntemlerinden biri de seçtiği kıyafetler, kombinler oluyor. Gardırobunuzu oluşturduğunuz, işe giderken, özel günlerde tercih ettiğiniz kıyafetler sizin moda zevkinizi olduğu kadar kişiliğinizi de yansıtıyor. İç giyimden, paltoya; ayakkabıdan, aksesuara her bir giyim ürünü kombinlerinize ayrı bir renk, bir anlayış katıyor.


Her kadının gardırobunda en çok bulunan kıyafetlerden biri de; elbiseler. İşe giderken, yemek davetlerinde, gündüz gezmelerinde, ailenizle zaman geçirirken kısacası her ortamda bir yandan şık olurken bir yandan feminen yönünüzü yansıtabileceğiniz elbise modelleri ile dakikalar içinde şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Üstelik işe giydiğiniz sade bir elbiseyi, göz alıcı aksesuarlar ile tamamlayarak akşamları da kullanabilirsiniz. Daha spor elbise modellerini mesela kısa penye elbiseleri, spor elbiseleri, plaj elbiselerini gündelik hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son senelerin en gözde trendlerinden biri olan midi ve uzun elbiseleri ise platform topuklarla, iri çantalarla, uçuşan şallarla tamamlayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.


Gardıropların bel kemiğini oluşturan ürünlerin arasında, pantolon ve etekler de bulunuyor. Etekler birçok farklı modeliyle hayatınızın hemen her alanına uyum sağlıyorlar. Kalem etekler, dizüstü etekler iş hayatının vazgeçilmezleri olurken, dantel etekler ve şifon etekler gibi daha abiye tercihler gece davetlerini süslüyor. Eteklerinizi beraber kullandığınız ayakkabı tercihiniz de kıyafetinizin ne kadar spor ya da ciddi olacağını belirliyor. Topuklu ayakkabılarla beraber tercih edilen etekler klasik bir şıklığın değişmez formülü oluyorlar.


Kumaşından, şifonuna, kotundan, ketenine pantolonlar ise modern kadının her gün kullandığı kıyafetler olarak sınırsız modelde sunuluyor. Kumaş ve keten pantolonlar genelde daha klasik bir şıklık için tercih ediliyor ve özellikle de iş hayatında, ceket ve gömleklerle beraber kullanılıyorlar. Kot pantolonlar, dar, bol, boyfriend, skinny, boru paça gibi birçok farklı kalıpta üretiliyor. Üstelik kot pantolonlarda, zımbalı, baskılı, desenli, taşlanmış, yırtık gibi birçok detay da beğeninize sunuluyor. Kot pantolonları, stilettolar ve şık bluzlarla tamamlamak ise özellikle gece dışarı çıkarken birçok bayanın ilk tercihi oluyor.


Kadın üst giyimi söz konusu olduğunda gömlekler ve bluzlar gardırobunuzun büyük bir kısmını oluşturuyor. Sadesinden, fantezisine, dantellisinden pamuklusuna, şifonuna bluz seçenekleri büyük bir yelpaze içinde yer alıyor. Tüm büyük markalar birçok bluz modeli üreterek kadınların beğenisine sunuyorlar. Üstelik her mevsime göre farklı kumaşlardan birçok model, birçok renk seçeneği kombinlerinizde yer almayı bekliyor. Gömlekler de aynı bluzlar gibi her mevsim tercih edilen, evde, okulda, işte, misafirlikte tercih edebileceğiniz ürünler oluyor. İş hayatına yönelik kombinlerde, ceketlerin içinde yer alan gömlekler, daha spor ortamlarda, kazakların, süveterlerin eşlikçisi de oluyor.


En az üst giyiminiz kadar önemli olan bir başka kadın giyim ürünleri grubu ise iç giyim ürünleri oluyor. İç giyim ürünlerini kaliteli ve sizi iyi hissettiren alternatifler arasından seçmeniz büyük önem taşıyor. Böylece gün boyu kendinizi iyi hissedebilirsiniz. İç giyim ürünlerinizi dilerseniz tek tek, dilerseniz takım halinde satın alabilirsiniz. Tesettür giyim trendlerinden olan kapalı giyim ürünlerini de sitemizde bulabilirsiniz.


Bayan ayakkabısı ve bayan çantaları ile tüm kıyafetinize son dokunuşu yapan, kıyafetinizin tarzını belirleyen çok önemli ayrıntılar oluyor. Bu ürünlerde dış görünüş kadar rahatınızı da önemsemeniz gerekiyor. Sadece çok beğendiğiniz için, ayağınızın rahat etmediği bir ayakkabıyı veya eşyalarınızı sığdıramadığınız bir çantayı tercih etmeniz sizi gün içinde zor durumlara sokabilir.


Giyim tarzınız ne olursa olsun, her ortamın tarzına uygun giyinmeniz, uygun kumaşları, uygun kesimleri tercih etmeniz şık olmanın ilk şartlarından biri oluyor. Bunun yanı sıra kullanacağınız giyim ürünlerini seçerken, kişiliğinizi, göz önünde bulundurmanız, kendinizi yansıtan kombinleri tercih etmeniz de şıklığınıza şıklık katıyor.